اطلاعات رویداد

تاریخ شروع:

چهارشنبه, ۱ آبان ۱۳۹۸

تاریخ پایان:

جمعه, ۳ آبان ۱۳۹۸

موضوع:

دومین مسابقه طراحی معماری نیمروز

برگزار کننده

شماره تماس :

09374429682

برگزار کننده :

پارک علم و فناوری

آدرس :

زاهدان، بلوار دانشجو ، روبروی دانشجوی 4 ،پارک علم و فناوری

اطلاعات بلیط
انتخاب بلیط قیمت بلیط (تومان) آخرین مهلت ثبت نام تعداد

50,000

۱۳۹۸/۷/۲۸

فراخوان دومین کارگاه- مسابقه معماری نیمروز


 1. مقدمه

  رویداد معماری نیمروز تلاشی است برای گردهمایی تفکر و تعلیم به منظور خلق آثاری بدیع و هیجان انگیز از آنچه که تا کنون ندیده‌ایم و ندانسته ایم. این اولین دوره از رویداد کشوری نیمروز به کوشش پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان است امیدواریم به همت همه‌ی معمار دوستان و عاشقان هنر ، آفتاب متمادی این بنای نوبنیاد تا سالیان دراز برافق استان پهناور سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان بتابد.

  هدف

  پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان در نظر دارد تا با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، شهرداری زاهدان و  دانشگاه سیستان و بلوچستان ، کارگاه- مسابقه نیمروز را در راستای شکوفایی توانایی‌های افراد فعال در زمینه معماری، مسابقه طراحی پاویون نیمروز را با موضوع بهره‌گیری از باد برگزار نماید

    بدین منظور از افراد حقیقی و حقوقی فعال در زمینه طراحی معماری دعوت می‌شود نسبت به ارائه و اجرای طرح‌های پیشنهادی خود در چارچوب فنی زیر اقدام نمایند.

  موضوع مسابقه

  به زودی اعلام خواهد شد.

   

  برنامه زمانی مسابقه

  این مسابقه طی دو مرحله کارگاه طراحی و اجرای طرح های نهایی در مهرماه سال 1398 برگزار خواهد شد که به هریک از این بخش‌ها به شرح زیر است.

   مرحله کارگاه طراحی و ارائه

  در این مرحله   گروه های شرکت کننده جهت ارائه طرح‌های پیشنهادی خود و همچنین کرکسیون با تیم علمی مسابقه در مکان پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان حضور می‌یابند، و پس از آن   جلسه ژوژمان با حضور تعدادی از داورهای مسابقه برگزار خواهد شد.

   مرحله اجرای پاویون‌های طراحی شده

  تمامی گروه‌های شرکت کننده  در تاریخی اعلام خواهد شد  در محل پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان جهت اجرای طرح‌های مورد نظر خود با دقت به ضوابط موجود، حضور می‌یابند.

  ضوابط مسابقه:

  - تعداد نفرات گروه‌های شرکت کننده باید حداقل سه و حداکثر هفت نفر باشند.

  - محدوده مشخص شده برای هریک از گروه ها یک مکعب به اندازه وجه سه متر است.